Інтер перемагає Дніпро і виходить в плей-оф. Відео

Интер побеждает Днепр и выходит в плей-офф
28.11.2014
Перед матчем з Інтером тренер Дніпра Мирон Маркевич не приховував, що ця гра для команди менш важлива, ніж наступна – проти Сент-Етьєна. Однак, здобуті очки на Сан Сіро були б дуже цінними, враховуючи ситуацію в групі, де три команди (у тому  числі і Дніпро) мають по чотири очки.

Щоправда, здобувати ці самі очки Дніпро не поспішав. Дуже в’яло ішли в атаку українці на початку зустрічі. Хоча це ж саме стосується і господарів.

За таких умов гол нашої команди на 16-ій хвилині став наднесподіваним. Калініч отримав м’яч перед штрафною, відпасував на Коноплянку, той з лівої сильно пробив по воротах. Кандановіч зреагував на цей удар, але круглий відскочив до Ротаня, який з кількох метрів не схибив.

Інтер, як не дивно, відіграватися не побіг, що цілком влаштовувало Дніпро. Гра продовжилася в тому ж руслі, що й до голу.

Через декілька хвилин дніпропетровці отримали шанс подвоїти перевагу. Чеберячко (!) увірвався в штрафну, де його не за правилами зупинив Гуарін. Пенальті! Другий пенальті для Дніпра в цьому розіграші Ліги Європи. І другий незабитий.

Тепер виконувати одинадцятиметровий пішов Коноплянка. Женя вдарив майже по центру, що дозволило Кандановічу врятувати команду.

Це активізувало команду Роберто Манчіні. В одній з наступних атак Інтер заробив кутовий. Після навісу м’яч відскочив до Кузьмановича, який відправив м’яч точно в кут – 1:1.

Другий тайм почався дуже бурхливо. Уже на 46-ій хвилині Ранокк’я отримав другу жовту картку за грубий фол проти Руслана Ротаня.

Майже відразу Дніпро міг вийти вперед. Після навісу зі штрафного Мазух переправляв м’яч в дальній кут, але Кандановіч впорався. Однак, за мить до цього лайнсмен підняв прапорець – офсайд був у Онджея.

Більш фартовими були гравці Інтера. Ернанес вивів Освальдо віч-на-віч з Бойко. Пабло пробив точно в кут – 2:1.

Не дуже багато часу пройшло, як рахунок могло бути зрівняно. Супермомент мав Калініч. Спочатку удар хорвата відбив голкіпер, а вже потім з лінії воріт м’яч виносив захисник.

Цей ігровий вибух на початку другої половини швидко вщух. Знову розпочалася рівна гра без серйозних моментів.

Так тривало до 81-ої хвилини, коли Ротань метрів з 22-ох пробивав зі штрафного. Русланові забракло трішки точності.

На останній хвилині основного часу Дніпро забив другий гол. Коноплянка навісив з флангу, а Селезньов замкнув цю передачу. Проте на момент пасу форвард був на півкорпусу ближче до воріт – офсайд.

Це був останній момент в матчі.

Інтер переміг і вийшов у наступний раунд Ліги Європи. Те ж саме у наступному турі зможе зробити Дніпро. Для цього українській команді необхідно вдома обігрувати Сент-Етьєн, який в паралельному матчі зіграв унічию з Крабахом.