Атлетико здобув третій в історії Кубок Ліги Європи

Атлетико завоевал третий в истории Кубок Лиги Европы
16.05.2018
В фіналі на стадіоні в Ліоні команда Сімеоне переграла Марсель і стала тріумфатором турніру.

Атлетико не зраджував своєму стилю грати другим номером, на контратаках. В середині першого тайму володіння м'ячем складало 69 на 39 на користь Олімпіка. Дебютний гол виник в результаті помилки гравця французів Замбо-Ангісса, який "подарував" "круглого" Габі, а той відпасував на Грізмана. Антуану забивати ніхто не заважав. Підопічні Рауля Гарсії стали зовсім безсилими, коли втратили капітана, Пайє на 32 хвилині отримав травму і залишив поле. Перша половина завершилась з рахунком 0:1.

Подвоїли перевагу іспанці на 49 хвилині матчу завдяки голу Грізмана, якому асистував Коке. Провансальці володіли м'ячем, били частіше по воротам, але оборона Атлетико чітко контролювала гру. Третій м'яч влетів в сіту воріт Марселя від Габі за одну хвилину до завершення основного часу. Третій м'яч в матчі означав завоювання третього трофею в історії для Атлетико.

Марсель - Атлетико     0:3
Голи: Грізман 21, 49, Габі, 89

Марсель: Манаданда - Амави, Луис Густаво, Рами, Сарр - Сансон, Замбо - Окампос (Н'Джіє, 55), Пайє (Лопес, 32), Товен - Жермен (Мітроглу, 74)

Атлетико: Облак - Лукас, Годін, Хіменес, Врсалько (Хуанфран, 46) - Корреа (Томас, 88), Габі, Сауль, Коке - Коста, Грізман (Торрес, 90)

Попередження: Амаві, Густаво, Н'Джіє - Врсалько, Лукас