Шахтар втратив очки у матчі проти Зорі

Шахтер потерял первые очки в матче с Зарей
20.09.2020
У 3-му турі Української Прем'єр лізі донецький Шахтар зустрівся з луганською Зорею на стадіоні Славутич Арені. З перших хвилин луганський клуб показав, що готовий показати хорошу гру в матчі проти чинного чемпіона України. Команда головного тренера Зорі Віктора Скрипника показала Шахтарю, що готова на відкритий і видовищний футбол. У першій 45-тке Зоря змогла завдати 10 ударів по воротах суперника. І всеж. з 10 ударів луганський колектив зміг втілити в забиті голи. Перший тайм закінчився з рахунком 2-1. Хоч і луганський клуб домінував у поєдинку його суперник зміг першим відкрити рахунок в цій зустрічі, тоді за "гірників" відзначився Марлос на 17 хвилині після шикарної комбінації його партнерів по команді. Але не довго музика грала, через три хвилини на забитий гол Шахтаря відповів Владислав Кочергін, який вирівняв паритет. Після того, як Зоря зрівняла рахунок, то продовжила гнути свою лінію і далеко від своїх воріт зустрічати суперника. Через вісім хвилин "мужики" зуміли вийти вперед матчі - з пенальті відзначився Владен Юрченко. На перерву команди пішли з рахунком 2-1 на користь Зорі. У другому таймі гра Шахтаря змінилася в позитивну сторону і це стало помітно відразу ж з перших секунд. Команда Луїша Каштру почала тиснути на суперника. На 49 хвилині зустрічі з кутового Сергій Кривцов головою забив другий гол для Шахтаря і таким чином зміг зрівняти рахунок. Після того. як рахунок став 2-2 команди продовжили грати у відкритий футбол, а в кінцівці поєдинку багато, напевно, очікували, що донецький Шахтар буде тиснути на суперника, щоб вивезти із Запоріжжя три очки, але не цього не сталося. Зоря в останніх 5-7 хвилин контролювала м'яч і атакувала позиційно. Таким чином не зміг перемогти луганський клуб. Поєдинок закінчився з рахунком 2-2. Зоря Луганськ Шахтар Донецьк. Голи: Марлос - 17. Кочергін - 20. Юрченко - 28. Кривцов - 49.