Інші види

Олімпійський чемпіон Торохтій завершив спортивну кар'єру

15.04.2014
Олімпійський чемпіон Лондона-2012 у важкій атлетиці 27-річний Олексій Торохтій завершив спортивну кар'єру.
Українська збірна з гандболу дізналася суперників на Євро-2016

12.04.2014
У Варшаві відбулося жеребкування кваліфікаційних груп чоловічого чемпіонату Європи-2016 з гандболу.
Калина виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

09.04.2014
В Ізраїлі завершилися змагання чемпіонату Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 63 кг. Українка Юлія Калина завоювала «бронзу».
Кубок світу: в українок «золото» і «бронза» у групових вправах

08.04.2014
На етапі Кубку світу з художньої гімнастики в Лісабоні українські грації здобули золоту і бронзові нагороди в групових вправах.

Беленюк приносить Україні «золото» на ЧЄ з греко-римської боротьби

07.04.2014
Українець Жан Беленюк завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби, що проходить у Фінляндії.
Третій день Чемпіонату Європи з вільної боротьби приніс Україні 2 бронзи

04.04.2014
Олександр Хоцяновський не залишився без медалі за підсумками свого виступу на чемпіонаті Європи з боротьби у Фінляндії.
«Єнакієвець» став достроковим футзальним чемпіоном України

03.04.2014
Команда з однойменного міста перемігши харківський «Локомотив» слала переможцем чемпіонату України з футзалу.

У скарбничку України на ЧЄ з вільної боротьби додалася «бронза»

03.04.2014
Другий день змагань на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходить у Фінляндії приніс нам ще одну нагороду.
Шумахера продовжать лікувати вдома

03.04.2014
Легендарний німецький автогонщик Міхаель Шумахер незабаром покине інститутський госпіталь Гренобля.
Пульковска приносить Україні «срібло» на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби

02.04.2014
В перший день змагань на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби, який розпочався у Фінляндії, збірна України завоювала першу медаль.
Новини 711 — 720 з 751