Українки зупинилися за крок від медалі в естафеті на етапі Кубка світу

Украинки остановились в шаге от медали в эстафете на этапе Кубка мира
08.01.2014
У німецькому Рупольдінгу стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону. Жіноча збірна України посіла четверте місце в естафеті, повідомляє http://sport.obozrevatel.com. Склад нашої команди був експериментальним. Тренери вирішили надати відпочинок Олені Підгрушної і на третій етап естафети поставили Наталію Бурдигу.

Юлія Джима, яка стартувала на першому етапі, впевнено почала гонку. Незважаючи на перші два промахи, Юля на передачу естафети прийшла першою. Віта Семеренко також відмінно провела свою частину гонки, промазавши лише раз. На передачі естафети Україна була другою, поступаючись лише 0.6 секунди. Бурдига з двома промахами і невисокою швидкістю програла свій етап росіянці і німкені, а на фініші поступилася ще й 30 секунд норвежці. У підсумку заключний етап для українок перетворився на боротьбу за бронзу, де Валя Семеренко, незважаючи на чисту стрільбу, програла Турі Бергер. Перше місце зайняла Росія, «срібло» у Німеччини.

У четвер, 9 січня, о 15:30 свою естафету побіжать чоловіки. Нагадаємо, що на четвертому етапі в Оберхофі Підгрушна завоювала «бронзу» в спринті.