Літні види

Українські стрільці з луку – найкращі у світі

03.03.2014
На чемпіонаті світу у французькому Німе українська збірна зайняла перше загальнокомандне місце.

Українські шаблістки завоювали бронзу на етапі Кубка світу

25.02.2014
Українська жіноча збірна завоювала бронзові нагороди на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях.
В Україні пройде етап чемпіонату світу з мотоспорту

18.02.2014
Цього літа українських любителів мотоспорту чекає грандіозне спортивне шоу. Змагання пройдуть 16-17 серпня 2014 року в м. Димитрові (Донецька обл. ) Вперше в Україні пройде етап Чемпіонату світу MX GP в класах МХ1 і МХ2.
Рекорд Бубки «побитий» у Донецьку

15.02.2014
На традиційному легкоатлетичному турнірі у Донецьку «Зірки жердини» був встановлений новий світовий рекорд.
Харлан - переможниця етапу Кубка світу в Дакарі, Шемякіна - друга

10.02.2014
Українка Ольга Харлан здобула золото на етапі Кубка світу з фехтування в Дакарі. Це вже друга нагорода для нашої спортсменки найвищої проби в сезоні.
Гана Різатдінова друга на турнірі «LA Lights-2014»

29.01.2014
Українка Ганна Різатдінова стала другою в загальному заліку на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «LA Lights-2014».
Українка перемогла на марафоні в Осаці

26.01.2014
Тетяна Гамера-Шмирко стала переможницею знаменитого японського марафону в Осаці. Українська легкоатлетка подолала дистанцію в 42 км 195 метрів за 2 години 24 хвилини та 36 секунд.
Українські гандболісти впевнено перемогли Люксембург

10.01.2014
У четвер, 9 січня, чоловіча збірна України здобула вже четверту перемогу у кваліфікації на Чемпіонат світу 2015 року з гандболу.
Стан здоров'я Міхаеля Шумахера погіршився

30.12.2013
Стан здоров'я семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера, який упав під час катання на лижах, погіршився, виникла загроза його життю.