Літні види

Чемпіонка Європи з плавання виграла титул Міс Університет (ФОТО)

13.12.2013
Чемпіонка Європи з плавання, учасниця Олімпійських ігор 2008 року у Пекіні Катерина Дікіджі перемогла у конкурсі краси «Перлина МЕГУ-2013». Подія відбулася 12 грудня у Рівному.
«Хімік» вийшов в чвертьфінал Кубка ЄКВ

12.12.2013
Волейболістки южненського «Хіміка» в Білорусії зіграли повторний матч 1/8 фіналу Кубка ЄКВ. У місті Барановичі вони зустрічалися з місцевою командою «Атлант».
Федерер тестує нову ракетку для Олімпіади 2016

10.12.2013
Роджер Федерер продовжує підготовку до нового сезону. Колишня перша ракетка світу проводить виставкові виступи у Дубаї та тестує нову ракетку фірми Wilson.
Олег Верняєв переміг на 10-му етапі Кубку світу

09.12.2013
У британському Глазго відбувся заключний, 10-й етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. В черговий раз найвищу сходинку п'єдесталу пошани посів український спортсмен Олег Верняєв.
Україна - третя на чемпіонаті світу з шахів

06.12.2013
Чоловіча збірна команда України з шахів завоювала «бронзу» на чемпіонаті світу. Турнір відбувався у турецькій Анталії з 24 листопада по 6 грудня.
Затверджено календар Формули-1 на 2014 рік

05.12.2013
На засіданні всесвітнього ради FIA з автоспорту було затверджено остаточний варіант календаря Формули-1 на 2014 рік.
Дружина Левандовськи  - чемпіонка світу з фудокан-карате

Дружина Левандовськи - чемпіонка світу з фудокан-карате

04.12.2013
Дружина нападника збірної Польщі Роберта Левандовськи стала чемпіонкою світу з фудокан-карате.

Феттель – кращий автогонщик року

02.12.2013
Чемпіон Формули-1 Себастьян Феттель визнаний кращим автогонщиком світу за версією журналу Autosport. Цю нагороду пілот стайні «Ред Булл» отримує четвертий раз підряд.
У Бахрейні оригінально проведуть гонку 2014 року

29.11.2013
Організатори Гран Прі Бахрейна повідомили, що в наступному році гонка на трасі Сахір пройде вночі.

Українки тріумфували у «Кубку Турчина»

28.11.2013
Національна збірна України з гандболу виграла ХVІ міжнародний турнір «Кубок Турчина». Змагання були приурочений до вшанування 20-ої річниці з дня смерті видатного українського тренера.
Новини 181 — 190 з 193