Усейн Болт і Серена Вільямс - спортсмени року за версією AIPS

Усэйн Болт и Серена Вильямс - спортсмены года по версии AIPS
29.12.2013
Шестиразовий олімпійський чемпіон і восьмикратний чемпіон світу ямайський легкоатлет Усейн Болт, а також відома американська тенісистка Серена Вільямс вдруге поспіль були визнані кращими спортсменами року за версією Міжнародної асоціації спортивної преси (AIPS). Кращою командою стала мюнхенська «Баварія», повідомляється на офіційному сайті організації.

У 2013 році Усейн Болт виграв золоті медалі чемпіонату світу в Москві на дистанціях 100 і 200 метрів, а також в естафеті 4 по 100 м. Вільямс здобула перемогу на підсумковому чемпіонату WTA, а також на Відкритих чемпіонатах США та Франції. «Баварії» ж вдалося виграти всі турніри, в яких клуб приймав участь: чемпіонат Німеччини, Кубок Німеччини, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.